Вівторок, 20.11.2018, 15:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Мирославська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

історія школи

Мирославська загальноосвітня школа І - III ступенів

Бердичівського району   Житомирської області

У 1884 році в с.Голодьках (нині Мирославка) відкрито церковно -парафіяльну школу, в якій навчалося 25 дітей, і навчав їх один учитель (попадя). Навчалися діти в одній класній кімнаті.

У 1920 році в село приїхав новий учитель з вищою (юридичною) освітою О.Д.Козловський, який повністю віддавався роботі, любив і поважав сільських дітей.

У 1925 році в Голодьках здійснено перехід до загального обов'язкового початкового навчання і розпочато перехід до восьмирічної освіти. У 1927 році за кошти сільських трудівників одне з панських приміщень, яке збереглося до цього часу, перебудовано під школу.

Після окупації села фашистськими загарбниками школа припинила свою діяльність, у ній був розміщений військовий госпіталь.

8 січня 1944 року після визволення села від фашистських окупантів школу відремонтовано і відновлено в ній заняття.

У післявоєнні роки контингент дітей шкільного віку був досить великий. Давалася взнаки нестача вчителів. Один вчитель початкових класів навчав 60 дітей.

У 1948 році Голодьківська семирічна школа була реорганізована в середню. її відвідувало до 600 учнів з багатьох окружних сіл: Озадівки, Гардишівки, Радянського, ГГятигірки, Скраглівки, П'ятки.

У 1957 році до основного приміщення було добудовано 4 класні кімнати, а в 1970 р. було збудовано окреме приміщення теж на 4 класи. Тоді ж ліквідовано двозмінність навчання в школі.

За пропозицією громади села в 1960 році село Голодьки перейменовано на Мирославку , а Голодьківську середню школу - на Мирославську.

Нове двоповерхове приміщення школи побудовано у 1981 році.

В даний час школа розміщена в 13 класних кімнатах, є 9 навчальних кабінетів, добре організована і обладнана майстерня, спортивна зала , є навчально - дослідні ділянки площею 0, 51 га.

В 11 класокомплектах навчається 157 учнів, їх навчає 23 вчителі, 22 з них мають вищу освіту, 5 - вчителів - методистів, 1 - старший вчитель, 11 вчителів є спеціалістами вищої кваліфікаційної категорії , 4 нагороджені нагрудним знаком „ Відмінник освіти України" .

Серед випускників школи є доктор фізико - математичних наук, академік В..Ю.Слюсарчук, кандидати наук О.І.Нехворовський,М.П.Демченко П.В.Антонець, заслужені вчителі України Г.Г.Бурла, А.І.Власюк,О.І.Онишко, генерал Г.І.Михальчук та інші. 57 випускників школи за високі досягнення у навчанні нагороджені золотими та срібними медалями .

Вчителі школи - активні учасники педагогічних фестивалів та конкурсів :

 

  •   вчитель історії Бабійчук В.В. - переможець обласного та фіналіст (IIмісце) Всеукраїнського конкурсу „Вчитель року - 1996" в номінації „Українознавство"; вчитель    початкових    класів    Хмельовська    3.0.     -    лауреатIIетапу конкурсу „Вчитель року - 2004";

  • вчитель історії Лисюк О.В.- фіналіст обласного конкурсу „Вчитель року - 2007" в номінації „Правознавство";

  •   заступник директора школи з виховної роботи Юрчук Г.І. переможець районного та учасник обласного конкурсу заступників директорів з виховної роботи 2006 року, відзначена дипломами II ступеня за участь у педагогічній виставці „Сучасна освіта Житомирщини - 2009"як вчитель математики та заступник директора школи з виховної роботи;

  •   вчитель Монько Л.М. - переможець районного конкурсу „Класний керівник - 2006";

  •   вчитель біології Уманець О.І. - переможець конкурсу проектів „Озеленення   школи   та   пришкільної   території"   у   рамках програми ООН „Освіта для стійкого розвитку ".

  •   Лауреатами щорічної районної відзнаки „Золота стежина" в номінації „Освіта" стали Онишко О.І. (2003 р.), Монько Л.М. (2007 р.), Артемчук Г.В. (2008 р.).

Педагогічний колектив школи плідно працює над реалізацією проблемної теми „Духовне та морально - етичне виховання особистості" та проекту „Життєво компетентна особистість". Як результат його роботи

-         І місце за участю школярів в районних предметних олімпіадах;

-         щорічні переможці обласних олімпіад з історії та правознавства;

-         І місце за організацію виховної роботи в пришкільних оздоровчих таборах (2009 р.);

-         І місце в районі серед футбольних команд дівчат;

-         І місце у районному конкурсі „Лідери Житомирщини - 2009";

-         II місце у районній спартакіаді школярів ;

-         використання сучасних інформаційних технологій ;

-         сучасний комп'ютерний клас з підключенням до світової мережі інтернет;

-         єдині в районі експозиції з історії школи „Роки становлення і злету" та „Вони вели до світла знань";

-         запровадження в практику роботи курсів „Я - громадянин України", „Здоровий спосіб життя", тренінгів по програмі „Рівний - рівному";

-         народний вчительський хоровий колектив ;

-         у школі створені свої символи : Прапор, Гімн та Герб.

У кабінеті інформатики , де протягом 27 років працював О.І.Онишко . зібрано матеріали і оформлено експозицію , яка розповідає про життєвий шлях вчителя .

Категорія: Мої статті | Додав: lis (26.04.2010)
Переглядів: 1342 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Nazaruk  
smile smile smile smile smile

1 lis  
smile smile smile

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Мирославка
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2018

<